رفتن به محتوای اصلی

وردپرس

وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی می باشد که در سال 1395 توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است. که فعالیت اصلی آن در زمینه ارائه قالب ، افزونه و آموزش وردپرس می باشد.

با ما تماس بگیرید

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

موقعیت مکانی ما

کارگران و کارفرمایان گرامی

 

توجه داشته باشیدبیشترین اختلافات میان کارفرمایان و کارگران در زمینه قوانین کار ؛ عدم اطلاع از کافی و عدم تنظیم قرار داد کار قانونی میباشد و به دنبال آن باعث به وجود آمدن خسارتهای مالی و دوندگی در راه پله های ادارات کار و بروز مشکلات مالی و حتی روحی روانی میباشد.

قوانین کار و تنظیم قرارداد قانونی
قوانین کار و تنظیم قرارداد قانونی

و اما راه حل چیست؟

 

کاملا واضح و مشخص است که برای همگان میسر نیست که به تمام ماده های قوانین کار با آن همه تنوع و پیچیدگی هایش تسلط داشته باشند و بتوانند در موارد لزوم از آنها بهره مند شوند،پس بهترین راه حل برای آگاهی از جزئیات کاربردی در مواقع لازم ارتباط با کارشناسان با تجربه در زمینه قانون های کاربردی میباشد.

ما امکانی را فراهم کرده ایم که کارگران و کارفرمایان عزیز برای آگاهی از حق و حقوق خود در حوزه قوانین کار بتوانند بدون دغدغه از حق خود برخوردار شوند.

با مشاوره به موقع با کارشناسان روابط کار و آگاه به تمام جزئیات قانون های موجود  خود را در برابر اختلافات و خسارات ایمن کنید.

 

با یک مشاوره ساده خود را در برابر خسارات احتمالی ایمن کنید و از حق و حقوق خود دفاع کنید

اگر کارفرمایان و کارگران حقوق خود را بدانند و از ابتدای کار قانون مند عمل کنند هیچ گاه به مشکل بر نمیخورند بسیاری از مشکلات از عدم آگاهی به وجود میاید.طبق قوانین جدید و تعین دستمزد و مزایا در سال ۱۳۹۹ و افزایش حق بیمه تامین اجتماعی و جریمه های قانونی ؛ بهترین کار قانون مند کردن قراردادها و روابط کاری بین کارگر و کارفرما است.لذا توصیه میشود با بروز رسانی قراردادها و یا تنظیم قراردادهای جدید از بروز مشکلات جلوگیری کنید.

 

با استفاده از متخصصان با تجربه کمتر هزینه کنید و بهتر نتیجه بگیرید.

متخصصان ما آماده ارائه خدمات به شما در سراسر کشور میباشند.اعزام کارشناس ویا وکیل به محل کار شما

 

کارگران گرامی جهت اگاهی از حق و حقوق قانونی خود و دریافت آن با ما در ارتباط باشید.

۰۹۳۹۴۲۱۳۹۸۶

 

کارفرمایان گرامی جهت جلوگیری از صدور آرا و جریمه های سنگین قرارداهای خود را بروز رسانی کنید و در صورت شکایت کارگر لز شما دفاع از خود را به وکیل متخصص اداره کار با تجربه بسپارید.

جهت تنظیم قرارداد و آموزش با ما در ارتباط باشید

۰۹۳۹۴۲۱۳۹۸۶

 

 

برگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/adlirane/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609