رفتن به محتوای اصلی

وردپرس

وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی می باشد که در سال 1395 توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است. که فعالیت اصلی آن در زمینه ارائه قالب ، افزونه و آموزش وردپرس می باشد.

با ما تماس بگیرید

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

موقعیت مکانی ما

 در چه مواردی میتوان از کار فرما شکایت کرد؛نحوه ثبت شکایت در اداره کار چگونه است؟

شکایت از کارفرما
شکایت از کارفرما

در این مقاله به شما خواهیم آموخت که کارمندان و کارگران در چه مواردی میتوانند شکایت از کارفرما مطرح کرده و نحوه ثبت شکایت در اداره کار چگونه است.

ابتدا باید دانست که برای شکایت از کارفرما در اداره کار باید مواردی دال بر اثبات کارکرد خود مثل قرارداد کار جهت ارائه به مراجع رسیدگی داشته باشید؛ زیرا اثبات کارکرد با کارمند ویاکارگر است. لازم به ذکر است که نداشتن قرارداد کار مانع از شکایت نمیشود در و مواقعی نیز عدم وجود قرارداد کار به ضرر کارفرما میباشد و از راه های دیگر میتوان اثبات کارکرد داشت که توصیه میشود در صورت نداشتن قرارداد کار حتما از مشاوره یا وکیل با تجربه در امور شکایت اداره کار استفاده کنید چون در مواردی دیده شده است که با عدم اطلاع از قوانین کار و شکایت اشتباه حق و حقوق خود را ضایع کرده اند.

حال با توجه به این موضوع که ادله لازم برای شکایت را دارا هستید باید مراحل زیر را جهت ثبت شکایت از کار فرما در ادارات کار طی کنید:

روند ثبت شکایت اداره کار

+مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت جهت دریافت کد احراض هویت و کد ورود به سامانه شکایت اداره کار

+ورود به سامانه اداره کار و ثبت لایحه شکایت و دادخواست خود و بارگذاری مدارک(توصیه میشود در این مرحله حتما از مشاوره یا وکیل استفاده کنید)

+دریافت ابلاغ زمان رسیدگی هیئت تشخیص

+حضور در جلسه هیئت تشخیص جهت توضیحات و ارائه مدارک (در این مرحله حتما از وکیل استفاده کنید)

پس از طی این مراحل رای هیئت تشخیص صادر میشود که تا پانزده روز قابل اعتراض در هیئت حل اختلاف میباشد.

مواردی که میتوان در مورد آنها در اداره کار شکایت مطرح کرد:

سنوات و پایه سنوات مدت کارکرد

عیدی و پاداش

بیمه تامین اجتماعی

مانده مرخصی؛مابه التفاوت حقوق

اضافه کاری؛شب کاری؛تعطیل کاری

حق مسکن؛بن کارگری؛حق اولاد

از کار افتادگی و سختی کار

برگشت به کار؛بیمه بیکاری

گروه مشاوران و وکلا عدالت گستر با بیش از ده سال سابقه و چند صد پرونده موفق در ادارات کار سراسر کشور آماده قبول انجام شکایت از کارفرما در ادارات کار سراسر کشور میباشد.برای ارتباط با ما با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۹۳۹۴۲۱۳۹۸۶

۰۹۱۲۶۹۷۷۵۷۹

برگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/adlirane/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609