رفتن به محتوای اصلی

وردپرس

وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی می باشد که در سال 1395 توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است. که فعالیت اصلی آن در زمینه ارائه قالب ، افزونه و آموزش وردپرس می باشد.

با ما تماس بگیرید

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

موقعیت مکانی ما

شهرهایی که ثبت شکایات در اداره کار الکترونیکی شده است(سامانه جامع اداره کار)

سامانه جامع اداره کار
سامانه جامع اداره کار

 

روند ثبت شکایت اداره کار

+مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت جهت دریافت کد احراض هویت و کد ورود به سامانه شکایت اداره کار

+ورود به سامانه اداره کار و ثبت لایحه شکایت و دادخواست خود و بارگذاری مدارک(توصیه میشود در این مرحله حتما از مشاوره یا وکیل استفاده کنید)

+دریافت ابلاغ زمان رسیدگی هیئت تشخیص

+حضور در جلسه هیئت تشخیص جهت توضیحات و ارائه مدارک (در این مرحله حتما از وکیل متخصص اداره کار استفاده کنید)

پس از طی این مراحل رای هیئت تشخیص صادر میشود که تا پانزده روز قابل اعتراض در هیئت حل اختلاف میباشد.

 

روند دریافت کد احراز هویت

 

مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره آخرین وضعیت آغاز به کار سامانه جامع روابط کار گفت: این سامانه قرار است در تمام کشور راه‌اندازی شود. در حال حاضر ثبت شکایات و دادخواست کارگران بیست استان در سامانه جامع اداره کار اجرایی شد.

 

اسماعیل ظریفی‌آزاد گفت: این سامانه در فاز نخست در استان‌ تهران‌ به صورت آزمایشی فعالیت خود را آغاز کرده بود و در ادامه خدمات مربوط به ثبت شکایات و دادخواست کارگران از اول اسفندماه در بیست استان در این سامانه انجام میشود. وی با بیان اینکه بهره‌مندی از خدمات سامانه روابط کار منوط به ثبت‌نام و دریافت نام کاربری از دفاتر پیشخوان است، گفت: کارگران نمی‌توانند با مراجعه به ادارات کار دادخواست خود را به صورت فیزیکی ثبت کنند و دیگر هیچ دادخواستی به صورت دستی و حضوری ثبت نخواهد شد و کارگران یا نمایندگان آنها صرفاً باید دادخواست خود را به صورت الکترونیکی و بدون مراجعه حضوری از طریق سامانه ثبت کنند. مدیر کل روابط کار و جبران خدمت وزارت کار ادامه داد: در آینده صرفا کارگران و کارفرمایانی از خدمات و مشوق‌های روابط کار بهره‌مند می‌شوند که در سامانه جامع اداره کار ثبت‌نام کرده باشند.

چگونگی فرایند ثبت‌نام کارگران برای استفاده از سامانه روابط کار

 

 

گام اول: کارگران استان تهران باید پیش از هر اقدامی با در دست داشتن کارت ملی و کارت پایان یا معافیت خدمت وظیفه خود به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند.

گام دوم: ثبت اطلاعات در دفاتر پیشخوان دولت با پرداخت ۵هزار تومان هزینه و دریافت رمز عبور سامانه از طریق پیامک.

گام سوم: کارگران باید خدمات مربوط به روابط کار (ازجمله ثبت الکترونیکی دادخواست) را با مراجعه به سایت prkar.mcls.gov.ir ثبت کنند.

 

لازم به ذکر است، در راستای الکترونیکی کردن فعالیت و خدمات مرتبط با جامعه کارگری و کارفرمایی شامل امور مربوط به روابط کار، ساماندهی قرارادادهای موقت نیروی کار، بازرسی کار، بیمه بیکاری و حمایت از مشاغل، شناسایی و رصد بنگاه‌های مشکل‌دار، گسترش آموزش‌های کارگری و کارفرمایی در حوزه ایمنی و حقوق کار به صورت غیرحضوری و همچنین ساماندهی مشاغل سخت و زیان‌آور، طراحی سامانه جامع روابط کار شامل بیش از ۳۰ زیرسامانه توسط وزارت کار در دستور کار قرار گرفت.

 

 

 

گروه مشاوران و وکلا عدالت گستر با بیش از ده سال سابقه و چند صد پرونده موفق در ادارات کار سراسر کشور آماده قبول انجام شکایت از کارفرما در ادارات کار سراسر کشور میباشد.برای ارتباط با ما با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۹۳۹۴۲۱۳۹۸۶

۰۹۱۲۶۹۷۷۵۷۹

برگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/adlirane/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609